Firma Geodézie Břeclavsko, s.r.o. vznikla v roce 2000 transformací bývalé firmy Geodezie Brno, a.s., divize Břeclav.

V současné době realizujeme zakázky z Jihomoravského kraje, převážně z okresu Břeclav, Brno – venkov a Znojmo. Jsme však schopni uspokojit zákazníky i z jiných krajů celé České republiky.

Již od počátku se specializujeme na veškeré geodetické práce zejména v oblasti katastru nemovitostí, čímž nabízíme kompletní servis v oboru. Vyhotovujeme geometrické plány pro rozdělení a scelení pozemků, vyznačení staveb i věcného břemene, upřesnění hranice pozemků, vytyčujeme hranice pozemků, provádíme účelové mapování (polohopis výškopis), měření GNSS (GPS), budování polohových bodových polí, jednoduché i komplexní pozemkové úpravy včetně vyhotovení digitální katastrální mapy.

Díky našemu kompletnímu servisu poskytujeme úplné zajištění prací pro jednotlivce, malé i velké investory, projektanty, stavební firmy, ale i pro pozemkové úřady, obce i kraje a správce inženýrských sítí.

K výkonu naší profese používáme kvalitní výpočetní a měřící techniku firmy Topcon, Spectra Precision a SOUTH, kterou stále modernizujeme dle potřeb a rozsahu zakázek, což nám dává lepší možnosti pro kvalitní uspokojení Vašich přání, jak v objemu, tak v termínu zpracování.

Hlavním cílem naší firmy je poskytovat kvalitní služby. Naplnění tohoto cíle je pak zřejmé z množství spokojených zákazníků. Chcete-li i Vy patřit mezi naše spokojené zákazníky, neváhejte a obraťte se na nás.

KDE NÁS NAJDETE?

 

Geodézie Břeclavsko, s.r.o.

Brněnská 341/14,
692 01 Mikulov

GPS souřadnice kanceláře: 48° 48′ 31.5987424″ N, 16° 38′ 11.6292787″ E